Bērnu zīmējumu iedvesmota mīksto rotaļlietu un bērnu apģērbu kolekcija.

Bērnu zīmējumu iedvesmota, rotaļīga un krāsaina, mīksto rotaļlietu un bērnu apģērbu kolekcija nākamajai paaudzei.

KIDS GREEN ZONE

„Pelēks garausis, zaļš minka, bet varbūt zils suķuks, bet varbūt ruda lapsiņa”?

IDEJA

Rotaļlietu dizaina izstrādes procesā, ar savām IDEJĀM, PASAKĀM UN ZĪMĒJUMIEM mūs pārsteidza Jelgavas Mākslas skolas paši mazākie dizaineri.....

Kids Green Zone īstenoja bērnu ILUSTRĒTOS stāstus, tos atdzīvinot un radot rotaļīgu, krāsām bagātu mīksto rotaļlietu un zīdaiņu apģērbu kolekciju nākamajai paaudzei....

 

KRĀSAS

Kids Green Zone rotaļlietu un apģērbu kolekcija izgatavota izmantojot krāsas, kas izceļ pašu svarīgāko: bērnu prieku, viņu patiesās emocijas, viņu iztēli, stilu un dizainu.

DIZAINS

Mūsu zīmola Kids Green Zone apģērbu un rotaļlietu koncepts ir atšķirīgs! Mēs "neskopojamies" izvēloties krāsas un ņemam vērā mūsu mazo dizaineru ieteikumus, pārdomājot katru detaļu un izvērtējot katru piegrieztni, lai ir labi, lai ir ērti, lai ir interesanti un krāsaini.

IEPAKOJUMS

Iepakojums – otrreizējās parstrādes FSC SERTIFICĒTS KARTONS.

MATERIĀLI

Kids Green Zone produkcijā visi izmantotie materiāli ir dabiski, droši un nekaitīgi mazuļa jutīgai ādai.

Audums - 100% sertificēta bioloģiska kokvilna  Global Organic Textile Standard (GOTS), audzēta, neizmantojot toksiskus mēslojumus vai pesticīdus.

Pildījums - 100% poliaktīds (kukurūzas šķiedras) – dabisks, hipoalerģisks, antibakteriāls,  gaisa caurlaidīgs un viegli mazgājams  materiāls. Rotaļlietu pildījums  īpaši piemērots cilvēkiem ar  jutīgu ādu, kuri slimo ar atopisko dermatītu.

Visas koka detaļas, kuras tiek izmantotas rotaļlietās, tiek ražotas Vācijā no dabīga kļavas koka un apstrādātas ar organisku bišu vasku.

Rotaļlietas

... iedvesmotas no bērnu sapņiem un fantāzijas ... 

 

Meklēšana

Kontakti

SIA „Kids green zone“
LV43603079004
Mežciems, Ciedru iela 12-3 Jelgavas novads Latvija LV3001

+371 29622959
info@kidsgreenzone.lv

logo kids green zone 300shad2

Meklēšana